Universitat Rovira i Virgili

Horaris Tutories 2018/2019

COGNOMS NOM HORARI TUTORIES 2 Q E-MAIL DESPATX
Capilla Mendia Xavier hores a convenir per correu electrònic xavier.capilla@urv.cat 11
Alemany Garcias Dr. Juan   juan.alemany@urv.cat  
Artero Juan Francesc J.   francescjosep.artero@urv.cat  ETSEQ
Aumatell Arnau Montserrat   montserrat.aumatell@urv.cat 54 3r PIS
Barrat Esteve Dr. Jordi   jordi.barrat@urv.cat 46 3r PIS
Beato García José Luis   joseluis.beato@urv.cat  62 3er PIS 
Borràs Pentinat Dra. Susana   susana.borras@urv.cat  9
Busquets i Obré Òscar   oscar.busquets@urv.cat 33
Calvet Casajuana Adrià   adria.calvet@urv.cat 31
Carmona Garias Dra. Sílvia   silvia.carmona@urv.cat 33
Carreras Casanovas Dr. Antoni dimarts 10-14h i 17:30-19:30h
divendres 10-14h
antonio.carreras@urv.cat  41
Casado Casado Dra. Lucía hores a convenir per correu electrònic lucia.casado@urv.cat  33
Casals i Monar Sra. Mariona   mariona.casals@urv.cat 13
Cassany Virgili Marta    marta.cassany@urv.cat 33
Castellà Surribas Dr. Santiago   santiagojose.castella@urv.cat 29
Civit Bulló Marta      52 3r piso
Cocciolo Dr. Endrius   endrius.cocciolo@urv.cat 40
Coy i Calvo Sra. Cristina   cristina.coy@urv.cat 33
De la Varga Pastor Dra. Aitana   aitana.delavarga@urv.cat  39
De los Riscos Hidalgo Diego mitjançant videoconferència
Adobe connect
diego.delosriscos@urv.cat 52 3r PIS
Del Cacho Rivera Jesús M   jesusmariadel.cacho@urv.cat 11
Esteve Izquierdo Judit   judit.esteve@urv.cat 33
Fallada García-Valle Dr. Juan Ramon dijous  11-12h i 16-20h
divendres 17-18h
juanramon.fallada@urv.cat 15
Font Monclús Joan Anton   joananton.font@urv.cat  29
Forcadell Esteller Dr. F. Xavier   xavi.forcadell@urv.cat 40
Fuentes Gasó Dr. Josep Ramon   josepramon.fuentes@urv.cat 35
Furriols Espona Dra. Clara   clara.furriols@urv.cat  2
Galiana Saura Dra. Ángeles dimarts 10-12h
dimecres 10-12h
dijous 10-12h
angeles.galiana@urv.cat  23
Galiana Saura Verónica   veronica.galiana@urv.cat 15
Gallardo Ruiz M.Cruz hores a convenir per correu electrònic mariacruz.gallardo@urv.cat  40
Garayalde Martín Elena   elena.garayalde@urv.cat 54 3r PIS
Gifre Àlvarez Blanca   blanca.gifre@urv.cat 40
Gifreu Font Antoni   antoni.gifreu@urv.cat 7
Gil Casión Dra. M. Inés a partir de les 16:00h
hores a convenir per correu electrònic
mariaines.gil@urv.cat 13
Gil Solana Arantxa   mariaaranzazu.gil@urv.cat F.Turisme i G.
González Bondia Dr. Alfonso dilluns 11-14h
dimarts 15-18h
alfonso.gonzalez@urv.cat  9
Grau Orts Àlex   alejandro.grau@urv.cat 39
Guerrero Vizuete Dra. Esther hores a convenir per correu electrònic esther.guerrero@urv.cat 52 3r PIS
Jaria Manzano Dr. Jordi   jordi.jaria@urv.cat  43
Jordà Fernández Dr. Antonio   a.jorda@urv.cat  38
Jordà Múgica Sra. Sofia dimarts 16-18h
dijous 18-19h
cita prèvia per correu electrònic
sofia.jorda@urv.cat 41
Juncosa Vidal Dra. Carme hores a convenir per correu electrònic mcarme.juncosa@urv.cat 40
Klein Bosquet Oliver dilluns 11-13h
dimarts 11-13h
divendres 11-13h
oliver.klein@urv.cat  15
López Fabra Luis Miguel dijous tarda previa cita per correu-e luismiguel.lopez@urv.cat 54 3r PIS
Marfà Florensa M.Alba   mariaalba.marfa@urv.cat 13
Marquès Banqué Dra. Maria   maria.marques@urv.cat  11
Martínez Bastida Montserrat   montserrat.martinezb@urv.cat F.Turisme i Geo.
Mateu Vilaseca,  Marcel     46 3r piso
Merino Sancho Dr. Víctor M.  dimarts 10-13h i de 15-17h
dimecres 10-13h
victor.merino@urv.cat 23
Millan Alegret Joaquim   joaquim.millan@urv.cat 9
Morell Calvo Míriam   miriam.morell@urv.cat 11
Muñoz Zafra Inmaculada   inmaculadaconcepcion.munoz@urv.cat 11
Muria López Jordi   jorge.muria@urv.cat 52 3r PIS
Navarro Roldán Dr. Raúl A.   raulangel.navarro@urv.cat  64 3r PIS
Oliveras Jané Dra. Neus   neus.oliveras@urv.cat 1
Ormaechea López Juan Carlos   juancarlos.ormaechea@urv.cat 62 3er PIS 
Ortiz Castellón Eduard   josepeduard.ortiz@urv.cat 54 3r PIS
Pallarés Serrano Dra. Anna dimarts 17-20h
dimecres 17-20h
anna.pallares@urv.cat  7
Pérez Monguía Sra. Lídia   lidia.perez@urv.cat 54 3r PIS
Pigrau Solé Dr. Antoni   antoni.pigrau@urv.cat  31
Presicce Laura hores a convenir per correu electrònic laura.presicce@urv.cat 35
Queraltó Serrano Josep   josep.queralto@urv.cat  7
Reig Tapia Dr. Alberto hores a convenir per correu electrònic alberto.reig@urv.cat  37
Renyer Alimbau Dr. Jaume   jaume.renyer@urv.cat  7
Requejo García Javier   javier.requejo@urv.cat 40
Ripoll Satre, Pere Dr. Pere     15
Rodríguez Bea Elena   elena.rodriguez@urv.cat  62 3er PIS 
Rodríguez Beas Dra. Marina   marina.rodriguez@urv.cat 39
Roigé Pedrola Meritxell   meritxell.roige@parlament.cat 29
Román Martín Dra. Laura   laura.roman@urv.cat  1
Sabaté Vidal Dr. Josep M.   josepmaria.sabatev@urv.cat  29/FEE
Sancho Conde Tatiana   tatiana.sancho@urv.cat 11
Torres Nierga Jordi   jordi.torres@urv.cat 29
Torres Rosell Dra. Núria hores a convenir per correu electrònic nuria.torres@urv.cat  13
Vernet Llobet Dr. Jaume   jaume.vernet@urv.cat  41